News / Blog / Inne

Google obiecuje 340 milionów USD na kredyty Google Ads dla małych i średnich firm

28.03.20

Google opublikowało aktualizację swoich wysiłków mających na celu zapewnienie wsparcia firmom, pracownikom służby zdrowia i organizacjom, a także rządom podczas pandemii koronawirusa w piątek. W ramach ogólnego zobowiązania w wysokości ponad 800 milionów USD przeznaczono 340 USD na kredyty reklamowe dla małych i średnich firm.

Projektowaliśmy dla Zimmermann & Romanowski

09.02.17

Niedawno zakończyliśmy wdrażanie nowego serwisu internetowego dla kancelarii radców prawnych z Sopotu.

Google+ vs Facebook

31.01.17

Powoli chyba wszystko zaczyna się układać w jedną całość i po premierze przycisku +1, który ma spełniać podobną funkcję jak Facebook'owe "Lubie to", Google zapowiedziało wczoraj uruchomienie Google+.

Joanna i Dariusz Brzezińscy w gronie klientów MCS Group

23.10.13

W funkcjonalnościach serwisu między innymi pełna obsługa filmów, newsletter, statystyki dla sponsorów. Przejrzysty panel zarządzania, a dla użytkownika, rejestracja wraz z logowaniem, obsługa płatności, kalendarze i wiele więcej...

Zbudowaliśmy stronę dla kancelarii adwokackiej

28.08.12

Czysta i przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja po stronie oraz pełne zadowolenie klienta - tak wygląda nasze najnowsze wdrożenie www.bwkancelaria.pl. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranu z tej strony internetowej.

Realizacja strony www dla Cityspot

15.06.12

Dziś do grona naszych nowych Klientów dołączył portal cityspot.pl. Jest to portal poświęcony wynajmowi luksusowych apartamenów w Trójmieście.

Fit and eat w gronie klientów MCS Group

22.02.12

Do grona klientów MCS Group dołączył Fit and eat. Fit and eat to styl życia, zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami nad ciałem i umysłem, a my pomożemy im się rozwinąć.