News / Blog / Inne

Google grupy odbiorców i prywatność

28.10.20

Personalizacja reklam zostanie zastąpiona w końcu przez kierowanie grupowe przy użyciu algorytmu do przypisywania osób do kohort opartych na zainteresowaniach?

Ogólnopolska kampania dla Labofarm

15.09.20

Dla marki Labofarm zrealizowaliśmy kampanię w programmatic.

Redesign szaty graficznej dla Benepol.pl – nowoczesny wygląd i lepsza funkcjonalność

19.05.20

Benepol korzysta z naszych usług  już od 3 lat.  Zmiana wizualna witryny to kolejny element pracy nad wizerunkiem w sieci, którego się dla niej podjęliśmy. Lubimy działać kompleksowo, dlatego cieszymy się, że to nie pierwsze  zadanie, które z zaufaniem nam powierzyli.

Cyber_Folks - nowa marka hostingowa od R22

15.04.20

W ostatnim czasie - notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych - grupa technologiczna R22 wystartowała z nową marką hostingową o nazwie cyber_Folks.

Zarządzanie reklamami w czasie kryzysu

09.04.20

COVID-19 zmienia cały rynek. Chociaż każda firma boryka się z własnymi problemami, wszyscy doświadczamy trudności. Może to być np. zamknięcie sklepu, zmiana popytu ze strony klientów, problemy z łańcuchem dostaw czy logistyką.

Wesolandia.pl  - nowy projekt szaty graficznej od MCS Group

04.04.20

Nowoczesna strona www to jeden z istotnych elementów składających się na sukces firmy. Niezależnie od tego jak długo istniejemy na rynku, każdy czas jest odpowiedni, aby dopracować lub zmienić design witryny, a tym samym zainteresować już pozyskanych oraz przyciągnąć nowych klientów.

Google obiecuje 340 milionów USD na kredyty Google Ads dla małych i średnich firm

28.03.20

Google opublikowało aktualizację swoich wysiłków mających na celu zapewnienie wsparcia firmom, pracownikom służby zdrowia i organizacjom, a także rządom podczas pandemii koronawirusa w piątek. W ramach ogólnego zobowiązania w wysokości ponad 800 milionów USD przeznaczono 340 USD na kredyty reklamowe dla małych i średnich firm.