Tag: reklama

Google grupy odbiorców i prywatność

28.10.20

Personalizacja reklam zostanie zastąpiona w końcu przez kierowanie grupowe przy użyciu algorytmu do przypisywania osób do kohort opartych na zainteresowaniach?

Ogólnopolska kampania dla Labofarm

15.09.20

Dla marki Labofarm zrealizowaliśmy kampanię w programmatic.

Cyber_Folks - nowa marka hostingowa od R22

15.04.20

W ostatnim czasie - notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych - grupa technologiczna R22 wystartowała z nową marką hostingową o nazwie cyber_Folks.

Zarządzanie reklamami w czasie kryzysu

09.04.20

COVID-19 zmienia cały rynek. Chociaż każda firma boryka się z własnymi problemami, wszyscy doświadczamy trudności. Może to być np. zamknięcie sklepu, zmiana popytu ze strony klientów, problemy z łańcuchem dostaw czy logistyką.

Fit and eat w gronie klientów MCS Group

22.02.12

Do grona klientów MCS Group dołączył Fit and eat. Fit and eat to styl życia, zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami nad ciałem i umysłem, a my pomożemy im się rozwinąć.

E-mailowy marketing ma się dobrze. Co zrobić, by miał się jeszcze lepiej?

14.06.11

Najnowsze badania Forrestera pokazują, że e-mailowy marketing długo jeszcze z nami pozostanie. Bez względu na to, jak modny jest dziś Facebook, i ilu ludzi ogłasza się ekspertami od social media, wciąż promocje via e-mail stanowią ważny element marketingowej strategii firm. Problem w tym, że wciąż nikt nie wie, jak robić to lepiej.

Nowe funkcjonalności CMS newsletter

02.06.11

CMS Newsletter to profesjonalne narzędzie do e‑mail marketingu. Ma ogromne możliwości związane z obsługą komunikacji newsletterowej, wysyłkami biuletynów i mailingów, a także gromadzeniem i zarządzaniem bazami danych użytkowników.