Potrzebujesz serwis / stronę www?

Dobrze skonstruowana strona zbuduje odpowiednie zaufanie wśród klientów oraz skuteczniej przekona ich do kontaktu.
Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, zamów projekt oraz wdrożenie funkcjonalnej strony internetowej i bądź zawsze o 3 kroki do przodu!

Uzyskaj darmową wycenę!

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie i tworzenie stron www

  1. Najpierw brief. Jeszcze przed podpisaniem umowy wspólnie analizujemy potrzeby, cele i oczekiwania. Na tym etapie oferujemy również analizę użyteczności obecnego serwisu i/lub serwisów konkurencji.
  2. Następnie szata graficzna. Jako pierwszy przygotujemy projekt szaty graficznej strony głównej serwisu, który prześlemy do akceptacji. Wiemy jak ważna jest grafika strony oraz jej spójność z wizerunkiem firmy.
  3. Następnie podstrony oraz wdrożenie dosłanych materiałów. Proces ten średnio zajmuje do 10 dni roboczych. Po raz kolejny przekazujemy Ci całość do akceptacji i czekamy na Twoją odpowiedź.
  4. Odbiór serwisu. Kolejnych 7 dni roboczych przeznaczamy na odbiór serwisu, jego przetestowanie oraz naniesienie końcowych poprawek.

Projektowane przez nas strony są w pełni przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wszystkim naszym klientom w ramach usługi pomagamy zakupić domenę oraz instalujemy stronę WWW na serwerze.

Responsywne strony internetowe