Tag: tworzenie stron internetowych

Redesign szaty graficznej dla Benepol.pl – nowoczesny wygląd i lepsza funkcjonalność

19.05.20

Benepol korzysta z naszych usług  już od 3 lat.  Zmiana wizualna witryny to kolejny element pracy nad wizerunkiem w sieci, którego się dla niej podjęliśmy. Lubimy działać kompleksowo, dlatego cieszymy się, że to nie pierwsze  zadanie, które z zaufaniem nam powierzyli.

Wesolandia.pl  - nowy projekt szaty graficznej od MCS Group

04.04.20

Nowoczesna strona www to jeden z istotnych elementów składających się na sukces firmy. Niezależnie od tego jak długo istniejemy na rynku, każdy czas jest odpowiedni, aby dopracować lub zmienić design witryny, a tym samym zainteresować już pozyskanych oraz przyciągnąć nowych klientów.

Joanna i Dariusz Brzezińscy w gronie klientów MCS Group

23.10.13

W funkcjonalnościach serwisu między innymi pełna obsługa filmów, newsletter, statystyki dla sponsorów. Przejrzysty panel zarządzania, a dla użytkownika, rejestracja wraz z logowaniem, obsługa płatności, kalendarze i wiele więcej...

Zbudowaliśmy stronę dla kancelarii adwokackiej

28.08.12

Czysta i przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja po stronie oraz pełne zadowolenie klienta - tak wygląda nasze najnowsze wdrożenie www.bwkancelaria.pl. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranu z tej strony internetowej.

Realizacja strony www dla Cityspot

15.06.12

Dziś do grona naszych nowych Klientów dołączył portal cityspot.pl. Jest to portal poświęcony wynajmowi luksusowych apartamenów w Trójmieście.

Fit and eat w gronie klientów MCS Group

22.02.12

Do grona klientów MCS Group dołączył Fit and eat. Fit and eat to styl życia, zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami nad ciałem i umysłem, a my pomożemy im się rozwinąć.

Ruszyła nowa strona Bernard Trucks

05.01.11

W 2010 MCS Group podjęło współpracę z firmą Bernard Trucks. Efektem współpracy jest uruchomienie w styczniu bieżącego roku nowego serwisu firmy. Nowa szata graficzna strony jest ciekawsza , bardziej przejrzysta. Dzięki nowemu wdrożeniu firma zyskała na wizerunku.