Reklama i promocja stron internetowych

Reklamuj się w Google.

Zyskaj więcej zamówień, telefonów lub odwiedzin w witrynie z Google, Facebook, YouTube oraz z sieci reklamowej.

Rozwińmy skrzydła Twojego biznesu razem:

+48 660-566-287

Zadzwoń, porozmawiajmy o Twoich potrzebach lub wypełnij szybki niezobowiązujący formularz darmowej wyceny.

Darmowa wycena reklamy

Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Kampanie Google Ads

Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz. Indywidualne podejście do biznesu wymaga niestandardowych działań.

Wybierz
Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Remarketing

Remarketing standardowy, remarketing dynamiczny, remarketing w aplikacjach mobilnych, w wyszukiwarce i remarketing wideo.

Wybierz
Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Kampanie dla ecommerce

Pokaż swoje produkty zainteresowanym kupującym podczas wyszukiwania w Google.

Wybierz
Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Reklama w YouTube i Gmail

Sprzedawaj więcej i przyciągaj klientów dzięki reklamom wideo na YouTube oraz w poczcie Gmail.

Wybierz

Reklama w internecie wymaga działań kompleksowych!
W MCS Group wiemy o tym doskonale, dlatego
realizujemy dedykowane kampanie reklamowe, w tym kampanie programmatic, dla swoich klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów i usług. Popełniamy również kampanie dotyczące wzrostu świadomości marki lub dotarcia do jak największego grona odbiorców, czyli kampanie zasięgowe. Jako uzupełnienie tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony www.

Pierwszy krok w całym procesie planowania kampanii to brief, czyli zestaw najważniejszych pytań, dzięki którym tworzymy zarys internetowej reklamy. Po określeniu celu, grupy odbiorców oraz sposobu komunikacji, powstaje oferta mediowa zawierająca proponowane rozwiązania.

Reklama w internecie to także wybór odpowiednich działań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy cały proces wg sprawdzonego planu. Dobieramy kanały najbardziej pasujące do danego typu działalności, strukturę kampanii oraz ustalamy optymalny budżet.

Marketing internetowy musi być prowadzony w oparciu o skuteczne rozwiązania. Dzięki zebranym informacjom i poznaniu branży klienta, prowadzimy kampanie display & video na największych krajowych portalach oraz stronach tematycznych m.in. TVN, TVP, Gazeta.pl, Polsat oraz innych.

Oferujemy m.in.:

 • Kampanie Google Ads – reklamy w sieci wyszukiwania, wyświetlane są wtedy kiedy szukasz konkretnych produktów / usług
 • Kampanie programmatic
 • Remarketing – standardowy, dynamiczny, w aplikacjach mobilnych, wyszukiwarkach oraz remarketing video. Reklama zostanie powtórzona internautom, którzy odwiedzili wcześniej stronę firmy,
 • Kampanie dla e-commerce – produkty i usługi pokazują się kupującym podczas wyszukiwania w Google. Znane też jako kampanie produktowe Ads (AdWords) dla sklepów internetowych,
 • Reklama w YouTube i Gmail – reklama w formie video oraz na poczcie Gmail pozwala przyciągnąć większą liczbę klientów oraz sprzedać więcej produktów/usług.

Ponadto dla naszych klientów obsługujemy także Facebook Ads wraz z instagramem, pozycjonowanie SEO, Bing Ads oraz Yandex Ads.

Wielu właścicieli przede wszystkim mniejszych firm, zastanawia się czy w ich przypadku reklama w internecie to dobry pomysł. Na forach branżowych często też pojawia się pytanie – kto powinien reklamować się w sieci? Według nas, w  czasach tak wielkiej konkurencyjności, reklamować powinien każdy kto posiada stronę internetową i chce zarabiać więcej – bez względu na to czy jest to sklep online czy prosta wizytówka z rozpisaną ofertą usług. Niezależnie czy reklamujemy sklep Ecommerce czy w reklamie kierujemy na tradycyjną witrynę, my zmierzymy ile osób i w jakim procesie np. trafiło do zakładki „kontakt”, obejrzało 100% video lub kliknęło w kontakt. Następnie podamy to w przystępny sposób w formie raportu w Excel, Google Data Studio lub innym ustalonym wcześniej formacie.

Dlaczego wg nas warto zainwestować w reklamę internetową? Główną przewagą reklamy w internecie jest fakt, że jest w 100% mierzalna, co daje jej przewagę nad promocją w prasie, radiu czy telewizji. Dzięki naszym działaniom będzie można zmierzyć:

 • Ilu internautów obejrzało reklamę,
 • Ile internautów kliknęło w reklamę,
 • Ile internautów trafiło na stronę internetową i jaką aktywność na niej podjęli,
 • Ile internautów zrobiło zakupy dzięki reklamie,
 • Jaki był zwrot z inwestycji ROAS / ROI.
 • Jaki był koszt pozyskania CPA,
 • oraz wiele więcej danych opartych o analizy w Google Analytics oraz danych udostępnionych przez interfejs Google Ads.

Informacje te są niezwykle ważne dla każdego kto prowadzi własną działalność i chce kontrolować jej rozwój. Jeśli podchodzisz do biznesu profesjonalnie i szukasz nowoczesnych, skutecznych rozwiązań dla swojej firmy, zachęcamy do kontaktu.

Z nami osiągniesz sukces.