Reklama i promocja stron internetowych

Reklamuj się w Google.

Zyskaj więcej odwiedzin w witrynie lub telefonów z Google.pl, YouTube oraz z sieci reklamowej.

Rozwińmy skrzydła Twojego biznesu razem:

+48 660-566-287

Zadzwoń do nas, porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Kampanie Google Ads

Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz. Indywidualne podejście do biznesu wymaga niestandardowych działań.

Wybierz
Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Remarketing

Remarketing standardowy, remarketing dynamiczny, remarketing w aplikacjach mobilnych, w wyszukiwarce i remarketing wideo.

Wybierz
Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Kampanie dla ecommerce

Pokaż swoje produkty zainteresowanym kupującym podczas wyszukiwania w Google.

Wybierz
Reklama i promocja stron internetowych gdańsk gdynia trójmiasto mcs group

Reklama w YouTube i Gmail

Sprzedawaj więcej i przyciągaj klientów dzięki reklamom wideo na YouTube oraz w poczcie Gmail.

Wybierz

Reklama w Internecie  wymaga działań kompleksowych. W MCS Group wiemy o tym doskonale. Tworzymy nie tylko nowoczesne i funkcjonalne strony www, ale  realizujemy też dedykowane kampanie reklamowe dla swoich klientów. Stawiane przez nas cele to najczęściej sprzedaż konkretnych produktów i usług, ale również wzrost świadomości marki. Oczywiście podejmujemy się także innych wyzwań.

Pierwszy krok w całym procesie planowania kampanii to brief, czyli zestaw najważniejszych pytań, dzięki którym tworzymy zarys internetowej reklamy. Po określeniu celu, grupy odbiorców oraz sposobu komunikacji, powstaje oferta mediowa zawierająca proponowane rozwiązania.

Reklama w Internecie to także wybór odpowiednich narzędzi. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu realizujemy cały proces wg sprawdzonego planu. Wybieramy kanały najbardziej pasujące do danego typu działalności, schemat kampanii oraz ustalamy optymalny budżet do wcześniej ustalonych działań.

Marketing internetowy musi być prowadzony w oparciu o skuteczne rozwiązania. Dzięki zebranym informacjom i poznaniu branży klienta, prowadzimy kampanie na największych krajowych portalach oraz stronach tematycznych typu TVN, TVP, Gazeta.pl oraz innych.

Oferujemy m.in.:

 • Kampanie Google Ads – reklamy wyświetlane są kiedy klient szuka tego co oferujesz,
 • Remarketing – standardowy, dynamiczny, w aplikacjach mobilnych, wyszukiwarkach oraz remarketing video. Reklama zostanie powtórzona użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej stronę firmy,
 • Kampanie dla ecommerce – produkty i usługi pokazują się kupującym podczas wyszukiwania w Google,
 • Reklama w YouTube i Gmail – reklama w formie video oraz na poczcie Gmail pozwala przyciągnąć większą liczbę klientów oraz sprzedać więcej produktów/usług.

Ponadto proponujemy także reklamę na Facebook, pozycjonowanie, kampanie produktową Ads (AdWords) dla sklepów internetowych, reklamę Google Ads itp.

Wielu naszych klientów zastanawia się czy w ich przypadku reklama w internecie to dobry pomysł. Na forach branżowych często też pojawia się pytanie – kto powinien reklamować się w sieci? Według nas, w  czasach tak wielkiej konkurencyjności, reklamować powinien każdy kto posiada stronę internetową – bez względu na to czy jest to sklep online czy prosta wizytówka z rozpisaną ofertą. Czasami cele realizowane są online – np. w sklepie e-commerce, gdzie można zrobić zakupy przez internet, ale nawet posiadacze tradycyjnych witryn z naszą pomocą zmierzą ile osób i w jakim procesie np. trafiło do zakładki „kontakt” lub obejrzało 100% video.

Dlaczego wg nas warto zainwestować w reklamę internetową? Główną przewagą reklamy w Internecie jest fakt, że jest mierzalna, co daje jej przewagę nad promocją w prasie, radiu czy telewizji. Dzięki naszym działaniom będziecie wiedzieli:

 • Ilu internautów obejrzało reklamę,
 • Ile internautów kliknęło w reklamę,
 • Ile internautów trafiło na stronę internetową i jaką aktywność na niej podjęli,
 • Ile internautów zrobiło zakupy dzięki reklamie,
 • Jaki był zwrot z inwestycji ROAS / ROI.
 • Jaki był koszt pozyskania CPA,
 • oraz wiele więcej.

Informacje te są niezwykle ważne dla każdego kto prowadzi własną działalność i chce kontrolować jej rozwój. Jeśli podchodzicie do biznesu profesjonalnie i szukacie nowoczesnych, skutecznych rozwiązań dla swojej firmy, zachęcamy do kontaktu! Z nami osiągniecie sukces.