News / Blog / Inne

Google+ vs Facebook

31.01.17

Powoli chyba wszystko zaczyna się układać w jedną całość i po premierze przycisku +1, który ma spełniać podobną funkcję jak Facebook'owe "Lubie to", Google zapowiedziało wczoraj uruchomienie Google+.

Joanna i Dariusz Brzezińscy w gronie klientów MCS Group

23.10.13

W funkcjonalnościach serwisu między innymi pełna obsługa filmów, newsletter, statystyki dla sponsorów. Przejrzysty panel zarządzania, a dla użytkownika, rejestracja wraz z logowaniem, obsługa płatności, kalendarze i wiele więcej...

Zbudowaliśmy stronę dla kancelarii adwokackiej

28.08.12

Czysta i przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja po stronie oraz pełne zadowolenie klienta - tak wygląda nasze najnowsze wdrożenie www.bwkancelaria.pl. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranu z tej strony internetowej.

Realizacja strony www dla Cityspot

15.06.12

Dziś do grona naszych nowych Klientów dołączył portal cityspot.pl. Jest to portal poświęcony wynajmowi luksusowych apartamenów w Trójmieście.

Fit and eat w gronie klientów MCS Group

22.02.12

Do grona klientów MCS Group dołączył Fit and eat. Fit and eat to styl życia, zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami nad ciałem i umysłem, a my pomożemy im się rozwinąć.

E-mailowy marketing ma się dobrze. Co zrobić, by miał się jeszcze lepiej?

14.06.11

Najnowsze badania Forrestera pokazują, że e-mailowy marketing długo jeszcze z nami pozostanie. Bez względu na to, jak modny jest dziś Facebook, i ilu ludzi ogłasza się ekspertami od social media, wciąż promocje via e-mail stanowią ważny element marketingowej strategii firm. Problem w tym, że wciąż nikt nie wie, jak robić to lepiej.

Nowe funkcjonalności CMS newsletter

02.06.11

CMS Newsletter to profesjonalne narzędzie do e‑mail marketingu. Ma ogromne możliwości związane z obsługą komunikacji newsletterowej, wysyłkami biuletynów i mailingów, a także gromadzeniem i zarządzaniem bazami danych użytkowników.