News / Blog / Inne

Realizacja strony www dla Cityspot

15.06.12

Dziś do grona naszych nowych Klientów dołączył portal cityspot.pl. Jest to portal poświęcony wynajmowi luksusowych apartamenów w Trójmieście.

Fit and eat w gronie klientów MCS Group

22.02.12

Do grona klientów MCS Group dołączył Fit and eat. Fit and eat to styl życia, zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami nad ciałem i umysłem, a my pomożemy im się rozwinąć.

E-mailowy marketing ma się dobrze. Co zrobić, by miał się jeszcze lepiej?

14.06.11

Najnowsze badania Forrestera pokazują, że e-mailowy marketing długo jeszcze z nami pozostanie. Bez względu na to, jak modny jest dziś Facebook, i ilu ludzi ogłasza się ekspertami od social media, wciąż promocje via e-mail stanowią ważny element marketingowej strategii firm. Problem w tym, że wciąż nikt nie wie, jak robić to lepiej.

Nowe funkcjonalności CMS newsletter

02.06.11

CMS Newsletter to profesjonalne narzędzie do e‑mail marketingu. Ma ogromne możliwości związane z obsługą komunikacji newsletterowej, wysyłkami biuletynów i mailingów, a także gromadzeniem i zarządzaniem bazami danych użytkowników.

Facebook & komentarze znajomych

16.03.11

Oznaczanie znajomych na zdjęciach nierzadko okazuje się dla nich niedźwiedzią przysługą - szczególnie, gdy ich profil jest publicznie dostępny. Zdarzały się już sytuacje, że osoby ubiegające się o pracę traciły na nią szanse, gdy przewrażliwiony menedżer z działu HR przejrzał ich profil na Facebooku i natrafił na zdjęcia z pijackich imprez, dodane przez inne osoby...

Ruszyła nowa strona Bernard Trucks

05.01.11

W 2010 MCS Group podjęło współpracę z firmą Bernard Trucks. Efektem współpracy jest uruchomienie w styczniu bieżącego roku nowego serwisu firmy. Nowa szata graficzna strony jest ciekawsza , bardziej przejrzysta. Dzięki nowemu wdrożeniu firma zyskała na wizerunku.