News / Blog / Inne

Redesign szaty graficznej dla Benepol.pl – nowoczesny wygląd i lepsza funkcjonalność

19.05.20

Benepol korzysta z naszych usług  już od 3 lat.  Zmiana wizualna witryny to kolejny element pracy nad wizerunkiem w sieci, którego się dla niej podjęliśmy. Lubimy działać kompleksowo, dlatego cieszymy się, że to nie pierwsze  zadanie, które z zaufaniem nam powierzyli.

Cyber_Folks - nowa marka hostingowa od R22

15.04.20

W ostatnim czasie - notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych - grupa technologiczna R22 wystartowała z nową marką hostingową o nazwie cyber_Folks.

Zarządzanie reklamami w czasie kryzysu

09.04.20

COVID-19 zmienia cały rynek. Chociaż każda firma boryka się z własnymi problemami, wszyscy doświadczamy trudności. Może to być np. zamknięcie sklepu, zmiana popytu ze strony klientów, problemy z łańcuchem dostaw czy logistyką.

Google obiecuje 340 milionów USD na kredyty Google Ads dla małych i średnich firm

28.03.20

Google opublikowało aktualizację swoich wysiłków mających na celu zapewnienie wsparcia firmom, pracownikom służby zdrowia i organizacjom, a także rządom podczas pandemii koronawirusa w piątek. W ramach ogólnego zobowiązania w wysokości ponad 800 milionów USD przeznaczono 340 USD na kredyty reklamowe dla małych i średnich firm.

Google+ vs Facebook

31.01.17

Powoli chyba wszystko zaczyna się układać w jedną całość i po premierze przycisku +1, który ma spełniać podobną funkcję jak Facebook'owe "Lubie to", Google zapowiedziało wczoraj uruchomienie Google+.

Joanna i Dariusz Brzezińscy w gronie klientów MCS Group

23.10.13

W funkcjonalnościach serwisu między innymi pełna obsługa filmów, newsletter, statystyki dla sponsorów. Przejrzysty panel zarządzania, a dla użytkownika, rejestracja wraz z logowaniem, obsługa płatności, kalendarze i wiele więcej...

Zbudowaliśmy stronę dla kancelarii adwokackiej

28.08.12

Czysta i przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja po stronie oraz pełne zadowolenie klienta - tak wygląda nasze najnowsze wdrożenie www.bwkancelaria.pl. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranu z tej strony internetowej.