Projektowanie stron internetowych

Daj się namówić na atrakcyjną WWW o kuszącym wyglądzie i niezwykle bogatym wnętrzu, które zachwyci Twoich klientów. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja, zamów projekt oraz wdrożenie funkcjonalnej strony internetowej w MCS Group i bądź zawsze o 3 kroki do przodu!

Projektujemy strony o różnym stopniu złożoności, od prostych wizytówek po rozbudowane serwisy internetowe. Proponujemy rozwiązania oparte na autorskim systemie Quick CMS oraz pozbawione panelu administracyjnego, który umożliwia użytkownikowi samodzielne zarządzanie zawartością witryny, strony oparte na samym HTML.

Twoje opinie i uwagi są dla nas niezwykle cenne. Chcemy abyś w pełni uczestniczył w procesie tworzenia Swojej strony internetowej i właśnie w tym celu opracowaliśmy dogodny dla Ciebie schemat procesu realizacji zamówienia:

  1. Brief. Jeszcze przed podpisaniem umowy wspólnie analizujemy Twoje potrzeby, cele i oczekiwania. Na tym etapie oferujemy również analizę użyteczności Twojego obecnego serwisu i/lub serwisów konkurencji. Dzięki  raportom z powyższych analiz możemy uniknąć błędów, które zostały popełnione podczas tworzenia  obecnej strony www, jak również błędów, które popełniła Twoja konkurencja.
  2. Podpisanie umowy.
  3. Szata graficzna. W ciągu 7 dni roboczych przygotujemy projekt szaty graficznej strony głównej serwisu, który prześlemy do akceptacji. Wiemy jak ważna jest grafika strony oraz jej spójność z wizerunkiem firmy, dlatego  nie oczekujemy odpowiedzi od razu. Masz na nią aż 3 dni.
  4. Wdrożenie materiałów. Kolejnym krokiem jest wdrożenie materiałów, przygotowanie pod-stron serwisu oraz naniesienie wszelkich poprawek. Proces ten zajmuje nam około 14 dni roboczych. Po raz kolejny przekazujemy Ci całość do akceptacji i czekamy na Twoją odpowiedź – nie musisz się śpieszyć, masz na nią, aż 3 dni.
  5. Odbiór serwisu. Kolejnych 7 dni roboczych przeznaczamy na odbiór serwisu, jego przetestowanie oraz naniesienie końcowych poprawek.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia dogodnego dla siebie terminu oraz miejsca spotkania, na  którym krok po kroku omówimy wszystkie etapy realizacji projektu i szczegółowo zaplanujemy naszą dalszą współpracę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i poprzez pocztę e-mail.


Projektowanie stron internetowych Gdańsk Warszawa
Email : biuro@mcsgroup.pl
Tel.: +48 609 676 067
Formularz kontaktowy

 

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji , zapoznania się z opisem autorskiego systemu CMS  oraz oferowanymi przez nas rozwiązaniami

Najnowsze realizacje stron WWW

Fitandeat.pl

Wysokiej jakości catering, przygotowaywany z najwyższej jakości produktów. Potwierdzają to gwiazdy polskiej sceny.

Przejdź do realizacji

Zadowoleni klienci

System CMS Projektowanie stron www MCS Group MCS Group Strony WWW Tworzenie stron internetowych Projektowanie stron internetowych Strony internetowe Gdynia Programy lojalnościowe System CMS MCS Group MCS Group MCS Group strony www Systemy rezerwacji SEO copywriting Blogi dla firm MCS Group MCS Group MCS Group Systemy intranet