Praca w MCS Group

Specjalista SEO / pozycjoner

Zakres obowiązków:

  1. nadzór nad istniejącymi stronami
  2. optymalizacja stron iinternetowych
  3. pozyskiwanie wartościowych linków
  4. rozwijanie zaplecza

Wymagania:

  1. minimum 2 letnie doświadczenie oparte wynikami w lokalnych i globalnych (Polska), wyszukiwarkach
  2. bdb znajomość zagadnień optymalizacji stron
  3. bdb znajomość języka angielskiego
  4. umiejętności analityczne
  5. samodzielność, kreatywność i umiejętność planowania działań
  6. znajomość HTML
  7. bdb znajomość Google Analytics

Oferujemy:

  1. elastyczne formy zatrudnienia,
  2. rozliczania F.V dla prowadzących działalność,
  3. dowolną inną formę rozliczenia

Oferty przesyłamy na biuro@mcs.ovh, z dopiskiem MCS SEO

Programista PHP ze znajomością Symfony2 (praca zdalna)

Poszukujemy programisty PHP do zdalnej pracy nad rozwojem projektów w Symfony 2+ oraz opieki na projektami w 1.4

Wymagamy bardzo dobrej znajomości SF 2.0.
Dopuszczamy pracę po godzinach / w godzinach nocnych / innych strefach czasowych.

  • obsługa istniejących serwisów
  • rozbudowa istniejącego kodu
  • wdrażanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

Oczekujemy:

  1. przede wszystkim dotrzymywania terminów wyznaczonych,
  2. po 2 dotrzymywania terminów wyznaczonych,
  3. znajomości Git, Redmine
  4. znjaomości MYSQL, JS,
  5. dotrzymywania deadline
  6. samodzielności i umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  7. pozytywnego nastawienia do pracy i chęci podnoszenia kwalifikacji
  8. umiejętności pracy w zespole (z ludźmi)
  9. otwartej głowy i odrobiny zacięcia do eksperymentowania

Opis dodatkowy:

Będziesz się zajmował tylko kodowaniem do szkieletu, bez stylowania i tego typu pierdół.

Jak składać oferty pracy
Zgłoszenia proszę przesyłać na biuro@mcs.ovh, z dopiskiem MCS SF2

Najnowsze realizacje stron WWW

Fitandeat.pl

Wysokiej jakości catering, przygotowaywany z najwyższej jakości produktów. Potwierdzają to gwiazdy polskiej sceny.

Przejdź do realizacji

Zadowoleni klienci

System CMS Projektowanie stron www MCS Group MCS Group Strony WWW Tworzenie stron internetowych Projektowanie stron internetowych Strony internetowe Gdynia Programy lojalnościowe System CMS MCS Group MCS Group MCS Group strony www Systemy rezerwacji SEO copywriting Blogi dla firm MCS Group MCS Group MCS Group Systemy intranet